İNTEKART BİLİŞİM

Değer katan çözümler üretiyoruz.

İNTEKART BİLİŞİM, 2014 yılı başında, internet tabanlı yazılımlar geliştirme ve internet reklamcılığı alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Geliştirdiği yazılım çözümleri ve web siteleri ile müşterilerinin takdirini kazanmayı başarmıştır ve her geçen gün referanslarına yenilerini eklemektedir. Teknolojik ve ticari gelişmeler doğrultusunda, hizmet portfönü sürekli güncellemektedir.

Faaliyetlerimizi iki ana başlık altında toplamak mümkün.

Web Tasarım ve Reklam Hizmetleri

Müşterilerimizin dijital mecralarda, profesyonel bir görünümle ürün ve hizmetlerini tanıtabilmelerini sağlamak üzere, güçlü görsel öğelerle ve en güncel yazılım özellikleri ile donatılmış, fonksiyonel web siteleri hazırlıyoruz. Bu süreçte hazırlanan web sitesinde yer alacak metinsel ve görsel içeriklerin hazırlanması konusunda da hizmet veriyoruz. Sonrasında ise bu web sitelerine müşteri çekmek için gereken dijital reklam kampanyalarının yönetilmesi konusunda yardımcı oluyoruz.

Danışmanlık ve Yazılım Hizmetleri

Teknolojinin etkin şekilde kullanımına yönelik danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Müşterilerimizle birlikte yaptığımız değerlendirmeler doğrultusunda, iş süreçlerini yönetebilecekleri yazılımlar geliştiriyoruz. Bu sayede pek çok iş insanının, gerek teknik ve anlaşılmaz olduğunu düşündükleri, gerekse yüksek maliyetlerden dolayı kullanmaktan kaçındığı ama aslında hayatlarını kolaylaştıracak, kullanımı kolay, işlerini çok daha verimli ve keyifli şekilde yapmalarını sağlayacak dijital iş uygulamalarına daha kolay erişmelerini sağlıyoruz.

Image Description

Neden bizi tercih etmelisiniz...

Hergün binlerce kişinin ziyaret ettiği web sitesi projelerimiz, müşterilerimize ciddi iş ve kazanç fırsatları sağlamaktadır. İş yönetimi uygulamalarımızı kullanan onlarca mutlu iş insanından biri de siz olabilirsiniz.

  • 12+ yıllık deneyim
  • Yüzlerce mutlu müşteri
  • Profesyonel ekip
  • Etkileyici çözümler
BİZE ULAŞIN