Web Sitesi Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

Modern, şık, fonksiyonel, kullanıcı dostu bir internet sitesine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.

"En geniş reklam ve tanıtım ağı olan interneti firmanız için verimli bir pazarlama aracı haline getiriyoruz."

7gün 24 saat açık

Web siteniz; firmanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi, 7 gün 24 saat ulaşılabilir bir platformda potansiyel müşterilerinize tanıtmanızı sağlar.

İlk intiba çok önemlidir

Bu söz web siteniz için de aynen geçerlidir. İçeriği kolayca incelenebilen, anlaşılır, görsel öğelerin uyumlu olduğu, sorunsuz çalışan bir web sitesi, potansiyel müşterileriniz veya iş ortaklarınızın şirketiniz hakkında olumlu hisler beslemesini ve güven duymasını sağlayacaktır.

Maximum verimlilik

Doğru şekilde yapılandırılan bir web sitesi, iş süreçlerinize ciddi katkı sağlar. Geliştirdiğimiz yazılımlarla, iş süreçlerinizi daha verimli hale getiriyoruz

obasis online iş yönetimi

Genel Özellikler

İçeriği kolayca incelenebilen, anlaşılır, görsel öğelerin uyumlu olduğu, sorunsuz çalışan bir web sitesi, potansiyel müşterileriniz veya iş ortaklarınızın şirketiniz hakkında olumlu hisler beslemesini ve güven duymasını sağlayacaktır.

Modern tasarımlar

Tasarımlarımız, modern, şık, fonksiyonel, kullanıcı dostu, ziyaretçilerinize güven veren, yüksek görsel kaliteye sahiptir.

Arama motorlarıyla dost

Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda listelenmeniz için gerekli teknik altyapıya sahiptir.

%100 Mobil uyumlu

Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak çevrimiçi varlığınızın çok önemli bir parçasıdır. Pek çok ülkede artık akıllı telefon trafiği masaüstü trafiğini aşmıştır.

Sınırsız dil ve para birimi seçeneği

Web siteniz istediğiniz tüm dil ve para birimi seçenekleriyle çalışmaya uygun şekilde hazırlanır.

YÖNETİM PANELİ

KONTROL SİZDE

Web sitenizin kolayca güncellenebilmesi önemlidir. Kullanımı kolay ve pratik yönetim paneliyle sitenizin kontrolü tamamen sizde.

TEK PANEL

Bütün web siteleriniz için tek yönetim paneli. Kullanıcı ve proje bazlı yetkilendirme ile sade ve pratik yönetim.

TAM KONTROL

Web sitenizin tüm içeriğini yönetebilirsiniz. Tabii ki her zaman yardıma hazırız ama ihtiyacınız olmayacak.

Mobil Uyumlu

İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman rahatça kullanabilmeniz için tasarlandı. Tamamen mobil uyumlu.

Entegre sistem

Web sitenizle iş yönetim yazılımınız entegre çalışır. Enerjinizi dağınık sistemlerle kaybetmezsiniz.

Teknik Altyapı

Sağlıklı ve stabil çalışan bir internet sitesine sahip olmak ancak güçlü bir altyapı ile mümkündür. Yazılım ve donanım altyapımıza güveniyoruz.

Mail Sistemi

Mail trafiğinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bunun için dünyanın önde gelen mail servis sağlayıcılarıyla çalışıyoruz. Antivirüs, antispam benzeri tüm güvenlik önlemlerine sahip mail sunucularıyla rahat edeceksiniz.

Veri Merkezi

Sunucularımız dünyanın önde gelen servis sağlayıcılarının veri merkezlerinde (datacenter) bulunmaktadır. Bu veri merkezleri güçlü network ve enerji altyapısı, soğutma ve iklimlendirme sistemi, yangın önleme sistemi gibi pek çok özelliğe sahiptir.

Yedekleme

Tüm verileriniz olası sistem arızalarına karşı düzenli olarak yedeklenir. Ayrıca dilediğiniz zaman kendiniz de yedekleme yapabilirsiniz.

Proje Süreci

Her web sitesini bir proje olarak ele alıyoruz. Proje için uyguladığımız sürecin temel adımları. Analiz aşamasından yayına kadar olan proje süresi ortalama 3 haftadır.

Analiz

Sizi dikkatle dinleriz. Hedef kitle tespiti, web sitesinden beklentileriniz doğrultusunda, isteklerinizi karşılayacak teknik özellikleri belirleriz.

Teklif

Analiz sonucunda belirlenen özelliklere ve tasarıma sahip web sitesi için fiyat teklifimiz tarafınıza iletilir. Teklif onayı sonrası teknik tanımlar yapılır, kurumsal mailleriniz oluşturulur ve hemen kullanımınıza sunulur.

Tasarım

Web sitenizin tasarımı örnek içerikler kullanılarak tamamanır ve onayınıza sunulur. Tasarım onayı sonrası içerik yönetim paneli entegrasyonları yapılarak içerik oluşturmanıza hazır hale getirilir.

Yayın

Yönetim panelini kullanarak web sitenizde yer alacak tüm içeriği kendiniz oluşturabilirsiniz. Bu aşamada uzman destek ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Hazır hale getirilen web sitesi, sizin belirlediğiniz anda yayınlanır.

BİZE ULAŞIN

Projeniz için teklif almak veya öncesinde görüşmek isterseniz, bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM ve ULAŞIM BİLGİLERİ